DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 1. a 2. epizóda

06. 02 2020 23:15 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 1. a 2. epizóda
Kúsok zo mňa: 1. a 2. epizóda Foto: Global Agency

Manželov Kahramana a Defne vždy vráti do reality bolestná pravda o dieťatku, na ktoré roky márne čakajú...

Pred siedmimi rokmi sa život šarmantného istanbulského podnikateľa Kahramana Yörükhana (Özcan Deniz) a jeho krásnej manželky Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) otriasol v základoch, keď sa v dôsledku ťažkej autonehody, spôsobenej jej žiarlivosťou, ich sen o spoločnom dieťatku navždy rozplynul. Najhoršie však je, že každý šťastný moment, ktorý odvtedy zažili, akoby im ani nepatril, akoby si ho len ukradli – bolestná pravda, vyslovená zvyčajne ústami niekoho blízkeho, najčastejšie Kahramanovej mamy Kıymet (Gül Onat), ich vždy vráti do reality netaktnou poznámkou o dedičovi, na ktorého rodina Yörükhanovcov roky márne čaká. Nečudo, že do srdca nešťastnej Defne sa stále bolestnejšie a nástojčivejšie zahryzáva strach, že ak sa nestane zázrak... Ak nenájde spôsob, ako naplniť svoju túžbu po materstve a konečne zavrieť ústa tým, ktorí ju ako ženu, ktorá matkou nie je, neustále spochybňujú a dávajú jej tak pocítiť, že zlyhala... Manžela stratí.

Závidieť však niet čo ani krásnej Elif Doğanová (Hatice Şendil), pracujúca na farme Yörükhanovcov, ktorí už niekoľko generácií patria k najlepším pestovateľom granátových jabĺk (nielen) v Turecku. Elifin už i tak ťažký a smutný život sa zmení na nefalšované peklo na zemi, keď ju jej nehodný otec temer ubije na smrť, pretože sa odmietne vydať za nemilovaného Maksuta (Serdar Özer) a vyrovnať tak otcove nekresťanské dlhy - a jej úbohá mama, aby jej zachránila život... Manžela zabije! Útek do Istanbulu sa, nanešťastie, skončí neúspešne, polícia Elif, jej mamu a mladšiu sestru Nazlı (Sultan Elif Taş) nájde a odvedie na výsluch...

Zúfalá Defne je rozhodnutá nechať svoje vytúžené dieťa vynosiť náhradnou matkou za každú cenu, aj keď je Kahraman zásadne proti, pretože skrátka nechce, aby jeho dieťa rástlo v lone inej ženy, ako jeho manželky. A tak Defne urobí niečo nepredstaviteľné! Dá manželovi tvrdé ultimátum – buď splní jej prianie, alebo...!

Sledujte v pondelok, 10. februára, o 22.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v stredu, 17. júna, o 21.20!
Sledujte celé epizody na